Collins E1165P-36 Nico Concierge Desk w/ LED Light & Metal Toe Kick
Finance Your Purchase!
Rates from 0% APR
Prequalify Now-
Features
- Ranked #4 Best Salon Reception Desk
- Made 100% in the U.S.A.
- Available in a Wide Selection of Popular Laminates
- 3 Color Options for Metal Cabinet Pulls (Black, Gold & Silver)
- 3 Color Options for Metal Toe Kick (Black, Gold & Silver)
- Soft LED Lights Accent Front Inset Detail
- Custom Ledge for Customer Convenience
- Width: 36"
- Depth: 24"
- Height: 39"